Kupon rabatowy

Kupon promocyjny przyznawany jest naszym Klientom w ramach obowiązujących promocji. Aktualną promocją jest: Promocja na start.

Premiujemy wszystkich użytkowników, którzy założą konto i dokonają zakupów w naszym sklepie, na wartość nie mniejszą niż 120pln.

Kupon może być rozliczany wyłącznie z zakupami produktów. Przez cały czas trwania promocji obowiązują również inne promocje i obniżki cen w naszym sklepie. Korzyść jest więc podwójna!
Promocja obowiązuje do odwołania, jednak nie dłużej niż do 31.12.2007

Wykorzystanie kuponu możliwe jest po zalożeniu konta i jego aktywacji.
Przyznany kupon promocyjny znajdziesz w zakładce moje konto w sekcji "Moje kupony rabatowe".
W trakcie dokonywania zakupów w naszych sklepie, artykuły pojawiają się w KOSZYKU. Jego wartość widoczna jest przez cały czas trwania zakupów, po prawej stronie górnej, zielonej belki nawigacyjnej.
Podczas finalizowania zakupów, na formularzu, pojawia się pole do zaznaczenia: POSIADAM KUPON PROMOCYJNY.
Należy je zaznaczyć, a wyświetli się formularzy, w który należy wprowadzić numer kuponu otrzymany od nas w mailu potwierdzającym aktywację konta.
Wszystko to pokazujemy Państwu dodatkowo na schemacie poniżej.

Schemat 1 – Wprowadzanie informacji o kuponie promocyjnym

Po wprowadzeniu numeru kupony promocyjnego i naciśnięciu na guzik SPRAWDŹ, pojawi się informacja o wartości kuponu oraz guzik, którego naciśnięcie spowoduje jego rozliczenia z dokonywanymi zakupami, pomniejszając o właściwą kwotę wartość do zapłaty. Cały ten proces wizualizuje schemat poniżej.

Schemat 2 - Wartość kuponu

Życzymy wspaniałych zakupów a przede wszystkim radości z degustacji oferowanych przez nas win.

Przypominamy, że bardzo zależy nam na Państwa opiniach na temat win i jakości obsługi.

Zarejestruj się

Zarejestruj się
Po dokonaniu zakupów macie Państwo możliwość wprowadzenia swojej oceny zakupionych u nas produktów. Ciekawe opinie będą oczywiście premiowane. Dziękujemy za lekturę. Zarejestruj się
najlepsze wina w zestawie tanie wina